Періодичне (раз на 5 років) підвищення кваліфікації

ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОХОДЖЕННЯ ПЕРІОДИЧНОГО ПІДВИЩЕННЯ кваліфікації (раз на 5 років) у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ, іспитів НЕМАЄ необхідно заповнити ФОРМУ.

Відповідь буде надано ЕЛЕКТРОННИМ ЛИСТОМ, який буде містити ДЕТАЛЬНИЙ порядок дій, необхідні бланки, реквізити для сплати внесків до Гільдії проектувальників. Суму внеску повідомить Єршова Олена Вікторівна тел 067-823-53-36.

До уваги сертифікованих інженерів-проектувальників!

З березня 2017 року ТОВ “Центр підвищення кваліфікації “Розвиток” проводить підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників, які повинні проходити його не рідше ніж раз на п’ять років відповідно до законодавства.

youtube-канал, на якому буде проводитися онлайн-навчання – Онлайн курси ВУГіП
Посилання на канал – https://www.youtube.com/channel/UCzg8ehl6MCOca-QQB1AeRoQ.

Підвищення кваліфікації проводиться в режимі ДИСТАНЦІЙНОГО навчання. ІСПИТІВ НЕМАЄ.
Тривалість курсів 5 днів (3 дні ЗАГАЛЬНИЙ та 2 дні СПЕЦІАЛЬНИЙ модулі). Вартість курсів 14 400 грн
Курси за спеціалізаціями Пожежна безпека та Кошториси проходять в нашому навчальному центрі тільки ЗАГАЛЬНИЙ МОДУЛЬ – вартість 7 800 грн
Спеціальні модулі проводять інші навчальні центри. Договори на спецмодулі складаються ОКРЕМО.

Спецмодуль Пожежна безпека 2 дні – 6 800 грн Керівник навчання ТОВ “ЕКБ “Цивільний захист” 067-409-82-63, 093-595-95-14 Чікало Інна Іллівна ntc-usvppp@ukr.net, ecbcivil@ukr.net

Спецмодуль Кошториси 3 дні – 6 700 грн  Контактна особа Максим Миколайович Скобелєв 044 334-75-21 work@inproekt.kiev.ua

Спеціаліст, що проходить періодичне підвищення кваліфікації, подає наступні документи:
1. Копію квітанції про сплату внесків до Гільдії інженерів-проектувальників у будівництві.
2. Анкету члена СРО ВУГіП.
3. Копію діючого поліса страхування цивільно-правової відповідальності інженера-проектувальника при здійсненні професійної діяльності, укладеного із страховою компанією ВУСО або копію квітанції про сплату страхового внеску. Тел. стр. комп. – 067-620-13-61.
4. Замовлення від фізичної або юридичної особи.
Іспитів НЕМАЄ.

Замовлення від фізичної або юридичної особи в електронному вигляді підписується кваліфікованим електронним підписом з розширенням p7s та надсилається на електронну адресу nmcp-kyiv@ukr.net

Укладення договору на підвищення кваліфікації здійснюється шляхом приєднання до Договору приєднання про надання послуг з підвищення кваліфікації інженерів-проектувальників між ТОВ «ЦПК «Розвиток» та Замовником (надавачем Замовлення)

Документи, що діяли до 31.12.2023

Договір приєднання для фізичної особи

Замовлення на фізичну особу

Договір приєднання для юридичної особи або ФОП

Замовлення на юридичну особу або ФОП

Контактна особа щодо формування груп підвищення кваліфікації (м. Київ) – Ярошенко Ніна Вікторівна, тел. (099) 653-08-83, (044) 294-07-50, e-mail: nmcp-kyiv@ukr.net.